Ponuka masáži 

3870296-8a2a9f

Tradičná Thajská masáž

Tradičná Thajská masáž využíva metódu naťahovania a stláčania bodov. Vykonáva sa vo vhodnom oblečení a na špeciálnom matraci, poprípade na masážnom stole. Pri tejto masáži sa vyvíja tlak pomocou palcov, dlaní, lakťov, kolien aj chodidiel. Je to vynikajúca prevencia pred chorobami. Vďaka nej dosiahnete psychickej pohody. 

fface8385abbf94b4593a0ed53a0c70f_thumb

Relaxačná olejová masáž

Táto masáž využíva slabšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Obsahuje prvky Tradičnej thajskej masáže doplnenej o príjemnú relaxačno olejovú masáž. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. 

82e0d6e23815a757f34e76967bd3edcf

Aroma olejová masáž

Táto masáž využíva slabšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Obsahuje prvky Tradičnej thajskej masáže doplnenej o príjemnú relaxačno olejovú masáž s výberom oleja. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. Budete sa cítiť ako znovuzrodení. 

l

Športová olejová masáž

Táto masáž využíva silnejšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Obsahuje prvky Tradičnej thajskej masáže doplnenej o silnejšiu relaxačno olejovú masáž. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. 

3529210-43e84d

Masáž hlavy, šije a ramien

Masáž je zameraná na hlavu, šiju, ramená a využíva slabšiu metódu naťahovania a stláčania bodov. Táto masáž pôsobí priaznivo nielen na mysel, ale aj na unavené svalstvo. Unikátna procedúra, ktorá veľmi pozitívne pôsobí proti únave, upokojuje psychiku, navodzuje príjemné uvoľnenie organizmu a odbúrava stres. 

Ponuka masáži

Masáž chrbta, hlavy a šije

Masáž je zameraná na šiju, hlavu, ramená, krížovú a bedrovú oblasť. Pravidelná masáž odbúrava aj chronickej bolesti chrbta. Thajská masáž chrbta účinne pôsobí proti negatívnym účinkom stresu. 

leg-massage

Reflexná masáž nôh

Akupresúrna masáž reflexných bodov na chodidlách spojená s masážou svalov lýtok, vmasírovaní oleja do chodidiel a uvoľnenie jednotlivých prstov. Thajská masáž nôh má uvoľňujúci účinok a pôsobia priaznivo na psychiku. 

ZAVOLAJTE A REZERVUJTE SI MASÁŽ EŠTE DNES

Cieľom nášho masážneho salóna je prostredníctvom thajskej masáže priniesť do Vášho života fyzické zdravie a duševnú pohodu.

 +421 903 111 844