O nás

Asset 1divider

Zažite dotyk Thajska

Tradičné Thajské masáže.

Spoznajte pravé umenie relaxácie prostredníctvom vôní a dotykov. Zažite nezabudnuteľnú masáž. Sme prvý novootvorený salón v Šali  poskytujúci thajské masáže pod dohľadom skúsených terapeutov priamo z Thajska. Naši maséri sú vyučení v certifikovanej škole.

Nechajte sa okúzliť jedinečnou thajskou atmosférou a užite si masáž v interiéroch zariadených v ázijskom štýle, pri relaxačnej hudbe, sviečkach a vôňach ďalekého východu. Kúsok z raja prinášame aj k Vám a pozývame Vás na exotické procedúry  ktoré sa prostredníctvom svojho umenia osobne postarajú o nezabudnuteľný zážitok tak ako pre dámy, rovnako aj pre pánov.

Zažite skutočnú atmosféru ďalekej Ázie prostredníctvom vôní a dotykov. Spoznajte pravé umenie relaxácie. Vitajte v centre thajskej masáže Apple Massage.

O nás

Čas na oddych

Objednajte si svoju masáž online a vyhraďte si svoj čas na oddych a relax v príjemnom prostredí, v našej oáze pokoja.

 +421 903 111 844

images (1)

Kontaktujte nás

Môžete nám zavolať, ale taktiež sa môžete objednať e-mailom! V prípade, že máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.

 +421 903 111 844

Naša prevádzka

Vstúpte do nášho sveta a spoznajte, že nežná starostlivosť, aká sa dostane vášmu telu, povznesie vašu dušu a prebudí všetky zmysly.

 +421 903 111 844

O nás

Naši maséri

V našom salóne poskytujeme iba profesionálne služby, máme len masérov ktorý sú odborne vyškolený.

 +421 903 111 844

$_118

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Získajte najnovšie informácie o thajskej masáži, súťažte o darčekové poukazy alebo si dohodnite masáž.

Asset 1divider

Časté otázky:

Aké zdravotné problémy môže riešiť thajská masáž a kedy je vhodná?

Thajská masáž je dobrá na stuhnutý či zablokovaný chrbát, krk, preťažené ramená, lopatky i bolesť hlavy. Pomáha unaveným chodidlám, boľavým kĺbom, uvoľňuje natiahnuté svaly, posilňuje nervový systém a napomáha správnemu obehu krvi. Taktiež Vám pomôže lepšie zmierniť stres. Je vhodná aj ako prevencia. 


Kedy nie je odporúčané absolvovať thajskú masáž?

Thajské masáže nie sú vhodné pri akútnom ochorení a poúrazových stavoch. Neodporúčame ich po zlomeninách, pri zápale šliach, kedy by sme pokoj potrebný na uzdravenie ošetrením narušili. Pri srdcových ochoreniach a vysokom krvnom tlaku odporúčame zdravotný stav pred masážou prekonzultovať s Vaším lekárom.


Aký režim je odporúčaný po absolvovaní thajskej masáže?

Po masáži odporúčame piť veľa tekutín, aby sa z tela vyplavili toxíny. Tiež je vhodný pokojový režim a nevykonávať žiadne fyzicky namáhavé aktivity.


Sú thajské masáže limitované vekom?

Thajské masáže sú vhodné pre každého bez obmedzenia veku. Maséri vždy prihliadajú na každého klienta individuálne a masáž prispôsobia. Pre deti a starších sú vhodnejšie relaxačné olejové masáže.


Môžem ísť na masáž, keď sa necítim dobre?

Thajské masáže nie sú vhodné v prípadoch nevoľnosti, nachladnutia a pri zápalových ochoreniach. Ak však máte len zlú náladu a ste unavení, masáž je to najvhodenejšie, čo Vám môžeme odporučiť. Masáž Vám pomôže po fyzickej i psychickej stránke. 


Aký by mal byť pitný a stravovací režim pred, v priebehu a po masáži?

Pitný režim je nutné dodržiavať v priebehu celého dňa. Po thajskej masáži je dodržiavanie pitného režimu ešte dôležitejšie, pretože potrebujete z tela odplaviť toxíny a škodlivé látky uvoľnené v priebehu masáže. U nás dostanete po každej masáži aj šálku čaju. Jedlo pred masážou nie je prekážkou, ale je lepšie nemať pred masážou plný žalúdok.


V akom intervale thajské masáže odporúčate?

Masáž si môžete dopriať tak často, ako si len prajete. Ak nemáte žiadne zdravotné problémy a radi by ste im predchádzali, stačí návšteva raz či dvakrát za mesiac. Uvoľní namáhané  a stuhnuté svalstvo a pomáha predchádzať bolestiam hlavy. Prospejete krvnému obehu, posilní nervovú sústavu, upokojí myseľ a celkovo sa budete cítiť zdravšie a plní energie. V prípade vážnejších problémov pohybového aparátu, pri problémoch s migrénou, nespavosti alebo strese si thajskú masáž doprajte aj častejšie.


Je thajská masáž určená aj pre tehotné ženy?

Masáž u budúcich mamičiek odporúčame v 2. trimestri. Najvhodnejšia je thajská olejová aróma masáž, pri ktorej si budúca mamička skvelo oddýchne, uľaví od stuhnutého svalstva a boľavých nôh. Naše masérky masáž prispôsobia tak, aby bola masáž pre mamičku aj bábätko maximálne pohodlná. V 1. a 3. trimestri masáž neodporúčame. Je síce možné vykonať ju aj v 9. mesiaci avšak v tomto štádiu tehotenstva už mamička musí počítať s tým, že masáž môže vyvolať a urýchliť pôrod. Počas celého tehotenstva nie je vhodná reflexná masáž chodidiel. A taktiež je vždy lepšie konzultovať návštevu masážneho salóna aj so svojim lekárom. V prípade rizikového tehotenstva je lepšie úplne vynechať návštevu salóna.